ara bul
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ara bul

aradigini bul

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Çanakkale icinde Vurdular Beni MP4 (2007 Yapımı Türkçe Film)

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Erkek

Çanakkale icinde Vurdular Beni MP4 (2007 Yapımı Türkçe Film) Empty
MesajKonu: Çanakkale icinde Vurdular Beni MP4 (2007 Yapımı Türkçe Film)   Çanakkale icinde Vurdular Beni MP4 (2007 Yapımı Türkçe Film) Icon_minitimeSalı Eyl. 16, 2008 11:23 pm

Türkiye'de doğmuş ancak annesi yabancı uyruklu biriyle evlendiği için küçük yaşta yurt dışına giden ve eğitimini, örf adetlerini oranın durumuna göre öğrenen ve anti-türk bir türk vatandaşı olarak ülkesine döner ve çanakkalenin aslında yalan olduğunu gündeme atarak gündemde kalır. Daha sonra geniş bir araştırma için Çanakkaleye gider ve burada ki yerleri gezmesi için bir tercüman kiralar. Tercüman ona oraları gezdirirken Yalın adlı anti-türk karşıtı kişi tercümana işin içine duyguyu karıştırmamasını ve gözle görülür şeyleri anlatmasını ister, halbu ki Çanakkale topla tüfekle değil İman Gücüyle Allah Sevdasıyla kazanılmış bir savaştı. Bunun üzerine gelişen olayları anlatan ve çok profesyonel bir film olmasada izleyeni duygulandıran bir film. Kotası olan arkadaşların indirip en azından bir kez izlemesini tavsiye ederim...

Sadece Download Mp4 Film 1. Partı İndirmek İçin Tıklayınız...
Sadece Download Mp4 Film 2. Partı İndirmek İçin Tıklayınız...
Sadece Download Mp4 Film 3. Partı İndirmek İçin Tıklayınız...
Sadece Download Mp4 Film 4. Partı İndirmek İçin Tıklayınız...

SON PARTI İNDİREBİLMEK İÇİN
ALTTA Kİ DOWNLOAD İŞLEMİNİ GERÇEKLEŞTİRİN...

https://arabul.ace.st

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-